Recepcja

Znajdź nas na:

Atrakcje Osiedla

Odpocznij w Łebie

1.
Basen i brodzik ulubione miejsce wypoczynku Gości osiedla
Główną atrakcją osiedla znajdującą się w jego centrum jest basen z podgrzewaną wodą co pozwala korzystać z niego bez względu na pogodę (czynny od 15 czerwca do 15 września).

Basen ma głębokość 1.35 m więc jest idealny dla wszystkich lubiących wodne harce – nie tylko dla wprawnych pływaków. Obok basenu znajduje się i brodzik dla najmłodszych o głębokości 0,45 m. To ulubione miejsce zabaw naszych najmłodszych Gości. Wieczorem cały kompleks basenowy jest podświetlany stanowiąc nie lada ozdobę osiedla.

2.
Kort tenisowy dla ceniących ruch na świeżym powietrzu
Na lubiących aktywny wypoczynek czeka kort tenisowy. Każdy z naszych Gości może spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu i wprawni gracze i ci, którzy wcześniej nie mieli okazji wejść na kort.
3.
Boisko do siatkówki dla lubiących aktywny wypoczynek
Na terenie osiedla znajduje się boisko do siatkówki z piaskiem plażowym. To ulubione miejsce spędzania czasu tych Gości, którzy lubią sporty grupowe.

Ruch na świeżym powietrzu poprawia nastrój a siatkówka pozwala na wspólną zabawę z rodziną lub przyjaciółmi. To również świetny sposób na nawiązanie nowych kontaktów i wakacyjnych znajomości :)