Atrakcje osiedla

Basen i brodzik

Główną atrakcją osiedla znajdującą się w jego centrum jest basen z podgrzewaną wodą co pozwala korzystać z niego bez względu na pogodę.  Basen ma głębokość 1.35 m więc jest idealny dla wszystkich lubiących wodne harce – nie tylko dla wprawnych pływaków. Obok basenu znajduje się i brodzik dla najmłodszych o głębokości 0,45 m. To ulubione miejsce zabaw naszych najmłodszych Gości. Wieczorem cały kompleks basenowy jest podświetlany stanowiąc nie lada ozdobę osiedla.

Kort tenisowy

Na lubiących aktywny wypoczynek czeka kort tenisowy. Każdy z naszych Gości może spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu i wprawni gracze i ci, którzy wcześniej nie mieli okazji wejść na kort.

Boisko do siatkówki

Na terenie osiedla znajduje się boisko do siatkówki z piaskiem plażowym. To ulubione miejsce spędzania czasu tych Gości, którzy lubią sporty grupowe. Ruch na świeżym powietrzu poprawia nastrój a siatkówka pozwala na wspólną zabawę z rodziną lub przyjaciółmi. To również świetny sposób na nawiązanie nowych kontaktów i wakacyjnych znajomości :)

Animacje dla dzieci

Apartamenty Łeba to wymarzone miejsce na wypoczynek z dziećmi. Oprócz basenu, placu zabaw, boiska do siatkówki, z których podczas pobytu można korzystać zupełnie za darmo, przygotowaliśmy również  program animacyjny dla dzieci na świeżym powietrzu.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, odbywają się w okresie wakacyjnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 15-tej do 19-tej.

Animator zadba o to aby najmłodsi Goście mieli atrakcyjnie i aktywnie zorganizowany czas. Dzięki temu rodzice będą mogli wypocząć, mając jednocześnie pewność, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Plac zabaw

Ponieważ wiemy jak ważne jest zapewnienie naszym pociechom odpowiedniej dawki radości, w sercu osiedla ulokowaliśmy plac zabaw, huśtawki i piaskownicę. Lokalizacja ta pozwala dzieciom na swobodną zabawę a rodzicom mieć je zawsze na oku.